Bolesność kolana a zakażenie boreliozą

Witam. Zaraziłem się prawdopodobnie boreliozą w maju. Miałem kleszcza, po którym pojawił się rumień, a następnie ból stawu kolanowego pojawiający się nieregularnie. Zrobiłem badania. Wyszło IGg ujemny 6,45 iu/,l oraz IGm wątpliwy 18,44 iu/,l. Co to oznacza?

Piotr Pilarski

Aby test był wiarygodny należy odczekać 3-4 tygodni. Bóle stawów pojawiają się w późniejszym okresie choroby. Ból stawu kolanowego jest spowodowany najprawdopodobniej czymś innym.

Pozdrawiam.