Bolesność kręgosłupa a stosowanie tabletek Naraya Plus

Przyjmuję tabletki antykoncepcyjne Naraya plus. Zadnej nie pominęłam. 18 dnia wg blistra doszło do pełnego stosunku. Podczas przyjmowania tabletek placebo wystąpiło jedynie niewielkie plamienie podczas drugiego dnia przyjmowania tabletek placebo (jeszcze przed wzięciem 2. tabletki) i utrzymywało się do czwartego dnia przerwy. Testy z moczu wykonane w 10 i 11 po stosunku - negatywne. Test z krwi bhcg w 10 dniu po stosunku - 1,20.Jednak bolą mnie jajniki, odczuwam ból krzyża. Czy mogę być w ciąży?

Lek. Tomasz Budlewski

Prawdopodobieństwo ciąży jest niskie. Proponuję udać się do ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. Proponowałbym jeszcze powtórzenie badania beta hcg z krwi.