Bolesność łokcia a stosowanie maści końskiej

Witam, Od ponad miesiąca mam ból w lewym łokciu najpierw był silny kłujący (najbardziej w nocy), i promieniował do ramion, używałam przez tydzień opokan i pomogło jednak ból wrócił chociaż nie jest jest taki silny , ale za to rwący (zawsze po południu i wieczorem wraca), smaruje miejsca maścią końską pomaga,ale promieniuje do ramion, nadgarstka i lewej nogi. Do jakiego specjalisty powinnam się udać, i jakie ewentualnie zrobić badania badania? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ortopedy, po badaniu będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie, zarówno pod względem diagnostycznym jak i terapeutycznym.