Dlaczego jest to rwący ból, który dzisiaj się nasilił?

Od kilku tygodni odczuwam ból w stawie ramieniem podczas poruszania ręką np. gdy podnoszę ją lub prostuję. Jest to rwący ból, który dzisiaj się nasilił. Ręka bolała mnie cała noc, uniemożliwiając sen, a rano ból był tak silny, że nie ustawał nawet gdy nie ruszałam ręką. Najbardziej mnie boli staw ramienny, ale ból promieniuje na obojczyk, boli mnie także mięsień, a podczas najsilniejszych uderzeń bólu, cała ręka mi dretwieje. Co to może być?? W pracy noszę ciężkie rzeczy i nie wiem czy to jest powodem. Prawe ramię również mnie boli, ale nie aż tak bardzo. Umówiłam się do ortopedy, ale dopiero za 2 tyg był wolny termin.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać sie.do lekarza rodzinnego po badaniu można coś więcej powiedzieć