Maść z heparyną na ból łydek

Witam! W ten piątek idąc po prostej drodze poczułam w prawej łydce mocny, ostry ból. Dziś, w niedzielę, noga sprawia wrażenie obolałej, nieco nawet mrowi, czasem zdarza mi się czuć jakby strumień ciepłej wody po niej spływał. Lekarz przepisał maść z heparyną, ale nie mam żadnych objawów zakrzepicy, noga nie jest większa, nie ma wybroczyn, mogę na niej skakać i tańczyć i właściwie nie wiem czy maść z heparyną cokolwiek pomoże. Co mi dolega? Czy to coś poważnego? Nie wiem, czy maść z heparyną to odpowiedni sposób leczenia. Na co maść z heparyną jest przepisywana? Słyszałam że maść z heparyną jest na siniaki, moja koleżanka stosowała maść z heparyną na krwiaki. Co właściwie maść z heparyną pomoże na ból łydek? Jak długo powinnam stosować maść z heparyną? Przez strach zaczynam wmawiać sobie coraz gorsze rzeczy. Pozdrawiam!

Renata GrzechociĹska

Sugeruję przez jakiś czas zastosować tą maść jeśli objawy nie ustapią należy ponownie udać się do lekarza.