Bolesność łydki a wynik badania EEG
Boli mnie lewa łydka od połowy wysokości w dół do kostki i w okolicy ramienia poniżej obojczyka w okolicy pachy aż mam dziwne uczucie cierpnięcia ręki między łokciem i ramieniem . Ból nogi dziwny ściskający taki jakby ktoś stał na stopie. Albo bo dużym przeciążeniu kończyn... Wcześniej bolała mnie głowa i kark ból parzący jakby prąd. rezonans głowy i rtg szyi w porządku . badania ok tylko sód troche za niski. IGM = 50, IGG<5, EEG ostre fale w ostatnia faz.Co mi jest?

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Nie napisała Pani co to za przeciwciała ani jakie są normy dla laboratorium. Domyślam się że chodzi o boreliozę? Wynik IgM powyżej normy świadczy o świeżym zakażeniu, proszę spr wg normy dla laboratorium. Bez badania pacjenta nie da sie postawic diagnozy, prosze udać się do lekarza.