Bolesność łydki a wynik badania EEG

Boli mnie lewa łydka od połowy wysokości w dół do kostki i w okolicy ramienia poniżej obojczyka w okolicy pachy aż mam dziwne uczucie cierpnięcia ręki między łokciem i ramieniem . Ból nogi dziwny ściskający taki jakby ktoś stał na stopie. Albo bo dużym przeciążeniu kończyn... Wcześniej bolała mnie głowa i kark ból parzący jakby prąd. rezonans głowy i rtg szyi w porządku . badania ok tylko sód troche za niski. IGM = 50, IGG<5, EEG ostre fale w ostatnia faz.Co mi jest?

Lek. Tomasz Budlewski

Nie napisała Pani co to za przeciwciała ani jakie są normy dla laboratorium. Domyślam się że chodzi o boreliozę? Wynik IgM powyżej normy świadczy o świeżym zakażeniu, proszę spr wg normy dla laboratorium. Bez badania pacjenta nie da sie postawic diagnozy, prosze udać się do lekarza.