Co może być przyczyną bólu łydki?

  Witam! Mam mały problem, od kilku dni mam dziwny, uporczywy ból w lewej łydce. Ból jest ciężki do opisania, jeśli dotykam nogi to nic nie czuję, mam wrażenie jakby mi ciągle cierpła noga. Zaczęłam smarować maścią, ale nie bardzo pomaga. Proszę o odpowiedź co to może być? Może najlepiej jakbym się wybrała do lekarza?

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Wskazana byłaby konsultacja u neurologa. Zapewne Pani dolegliwości wiążą się albo ze zmianami zwyrodnieniowymi kręgosłupa lędźwiowego, albo z obwodowym uszkodzeniem nerwu. Bez dokładnego zebrania wywiadu, co do objawów oraz bez wykonania przedmiotowego badania neurologicznego, nie można korespondencyjnie wyrokować o przyczynie występujących u Pani dolegliwości.