Bóle łydek a brak magnezu w organizmie

Od ponad tygodnia bolą mnie łydki. Zaczelo sie gdy przyjmowałam tabletki antykoncepcyjne. Łydki mnie piekły w nocy. Odstawiłam tabletki jednak ból nie minał. Gdy chodzę to czuje jakbym miała zakwasy. Robiłam badania krwi: krzepliwość, plytki, sód, potas wszystko w normie. Czy to może być zwykły brak magnezu? Biore codziennie magnez ale nei pomaga, łydki mi strasznie drętwieją

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, może to byc niedobór magnezu ale takze np żelaza. Warto takze udać sie na badanie USG Doppler naczyń kończyn dolnych. Pozdrawiam