Bolesność nadbrzusza a możliwe schorzenia
Witam. Od dwóch miesięcy mam codzienny bol w nadbrzuszu . Do tego nudności i bol głowy. Badania które miałam : Gastroskopia . Kolonoskopia. Usg. Mocz.badanie na nerwice. Wszystkie badania prawidłowe. Bol nie ustępuje.. Mam 19 lat. Proszę o pomoc!!

KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest kontynuowanie diagnostyki. Proszę zatem postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.