Fascykulacje w łydkach

Od 7 miesięcy borykam się z fascykulacjami w łydkach. , które zaczęły się zaraz po diagnozie naruszenia nerwu bocznego uda które mnie piekło. Jestem po badaniu MRI wszystkich podstawowych. Wszystko w normie i prawidłowe a ja żyję z tym problemem juz tak długo ze nie rozumiem co się ze mną dzieje. Nie mam żadnych innych dolegliwości, przytyłam dość sporo od minionego roku. Słyszę tylko ze nerwica albo od ucisku. Nerwica w łydkach? Jestem juz bezsilna.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Nie można wykluczyć takiej torii. Wskazane jest kontynuowanie diagnostyki. Proszę zatem postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.