Drgania mięśni łydek
Witam serdecznie, pisałam już w sprawie fascykulacji mięsni łydek (tylko i wyłącznie), neurolog wszystko wykluczył, miałam MRI glowy itd. nic - wszystko idealnie zdrowe, badania magnez, potas itd. wszystko w normie, jestem znerwicowana i chodze na psychoterpaię, już sama nie wiem skąd te drgania mięśni, które każą mysleć, że coś dzieje się w organiźmie. Dodam jeszcze że od ostatniego roku przytyłam prawie 20 kg. Co mi jest?

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Jeśli miała Pani przeprowadzoną dokładną diagnostykę neurologiczną, a badania nie wykazały żadnych nieprawidłowości, nie ma powodów do niepokoju. Objawy mogą mieć podłoże nerwicowe.