Drgania mięśni łydek

Witam serdecznie, pisałam już w sprawie fascykulacji mięsni łydek (tylko i wyłącznie), neurolog wszystko wykluczył, miałam MRI glowy itd. nic - wszystko idealnie zdrowe, badania magnez, potas itd. wszystko w normie, jestem znerwicowana i chodze na psychoterpaię, już sama nie wiem skąd te drgania mięśni, które każą mysleć, że coś dzieje się w organiźmie. Dodam jeszcze że od ostatniego roku przytyłam prawie 20 kg. Co mi jest?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli miała Pani przeprowadzoną dokładną diagnostykę neurologiczną, a badania nie wykazały żadnych nieprawidłowości, nie ma powodów do niepokoju. Objawy mogą mieć podłoże nerwicowe.