Jakie są przyczyny drgań całego ciała?

Witam. Co moze byc przyczyna drgan na calym ciele? Drga wszystko od stop do glowy. Co rusz w innym miejscu. Wapn i magnez w normie. Czy moze to byc podloze nerwicowe? Mam ostatnio bardzo stresujacy czas. Te drgania przeszkadzaja mi w normalnym funkcjonowaniu. Bede wdzieczna za pomoc!

Witam. Opisane objawy mogą być zarówno wynikiem zaburzeń nerwicowych jak i schorzeń neurologicznych. Sugeruję wizytę u lekarza POZ który przeprowadzi bezpośrednie badanie.