Co jest powodem drgania górnej powieki?

Witam. Mam 32 lata, od miesiąca zauważyłam drganie górnej powieki. Lekarz stwierdził, że nie ma się czym przejmować, że przejdzie. Zaczęłam brać magnez, wapń, potas. Ustąpiło po ok 2 tyg. Niestety znowu zaczął drgać tym razem prawy kącik ust. Nie tak mocno jak powieka, ale jednak czuję. Do tego wczoraj znowu zaczęła drgać powieka. Czy mimo suplementacji leków może tak się dziać? Czy powinnam zgłosić to lekarzowi?Zrobić jakieś badania?

Zbyt mało danych. Jak długo trwają drgania/drgawki? Czy w tym czasie sa zaburzenia świadomości? Czy zdarzają się utraty przytomności? Czy drgania sa widoczne? Czy drgała również ręka? Najlepiej nagrać drgania przy pomocy telefonu i pokazać lekarzowi w czasie wizyty..
Wskazana konsultacja neurologiczna i wykluczenie neurologicznej przyczyny objawów.