Drgania mięśni u 26-latki

Witam , mam na imie Kasia i mam 26lat. Od 1,5 roku odczuwam drgania mięśni, czasami wewnętrze wibracje niewidoczne gołym okiem w całym ciele, najbardziej chyba nogi, był okres ze nawet jezyk. Są to drgania skokowe- raz sie pojawiają w jednym miejscu na dosłownie kilka sekund aby za chwilę pojawić się w nowym miejscu. Byłam rok temu u neurologa- powiedziała że mam nerwicę, w badaniu odruchowym wszytsko było dobrze. Na jakis czas był spokój teraz znow wrociło. Czy to moze byc zwiastun sla?

Witam serdecznie,

Może warto ponowić badania neurologiczne i tym razem w innym miejscu? Zawsze należy bowiem wykluczyć chorobę na tle fizjologicznym. Jeśli jednak diagnoza będzie podobna, że objawy są na tle nerwowym, zachęcam do skontaktowania się z psychologiem/psychoterapeutą z Pani miasta. Może się okazać, że objawy są związane ze stresem, tłumionymi emocjami czy innymi przyczynami na tle psychicznym.

Pozdrawiam serdecznie,
Magda Kicińska