Stłuszczona wątroba a silne bóle brzucha u 9-latki
Witam serdecznie.moja 9 letnia córka ma straszne bóle brzucha.poszlismy z nią na USG i okazało się ze ma stluszczona wątrobę jednak wszystkie parametry ma w normie te wątrobowe jak i morfologia krwi mocz TSH cholesterol tez.wszystko w normie.robilismy tez badania na celiakie i wyszły ujemne.co robić dalej?

KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest kontynuowanie diagnostyki. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.