Bolesność nadbrzusza u 39-letniej osoby

Witam, dziś podczas schylenia się w pozycji siedzącej poczułam bardzo ostry ból po lewej stronie nadbrzusza tj. w okolicy pępka. Gdy się wyprostowałam ból minął, pochyliłam się ponownie i ból powrócił, tak jakby ktoś mi tam wsadzał nóż. ból sie nasila podczas schylania i gdy kaszlnę no i jak pocisne ręką to miejsce. Dodam że jest to bardzo ostry ból i tylko w tym jednym punkcie po lewej stronie i odrobinę wyżej od pępka. Co to może być ?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, najbardziej prawdopodobną przyczyną dolegliwości jest neuralgię. Konieczna jest dalsza diagnostyka. Proszę skonsultować się z lekarzem rodzinnym. Pozdrawiam