Bolesność oczodołów a nudności

Witam, mam problem dotyczący oczu. Przez cały dzisiejszy dzień czuję ból oczodołów przy poruszaniu gałkami, najbardziej do góry. Dodam, że kiedyś miałam podobną sytuację przez kilka dni, ale ból ustąpił. Nie wiem czy to ma jakiś związek z tym, ale kilka dni temu miałam mdłości. Proszę o poradę.

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Takie epizodyczne bóle oczu nie wydają się być powodem do rozpoczęcia diagnostyki, jeżeli jednak budzą one Pani niepokój lub powodują znaczny dyskomfort to sugeruję kontakt z lekarzem.