Bolesność oka a jęczmień

witam dzisiaj w nocy przed snem nagle poczułam jakby mnie coś uwierało w oku, trwało to około godziny w ciągu której zakropiłam oko i przepłukałam solą fizjologiczną i mi przeszło równie nagle jak sie pojawiło, po prostu ból momentalnie ustąpił. Rano już wsyzstko było okej natomisat od godziny znów uwieranie się powtarza, czuję jakbym w oku miała ziarenko piasku, czy to może być jęczmień?

Witam. nie . to nie jest jęczmień. oko może być suche, może też być małe ciało obce pod powieka. Proszę kupić sztuczne łzy bez konserwantów np Hyabak i kropić 3-4 x do chorego oka. Pozdrawiam