Niebezpieczny dla wzroku wpływ komputera

Kiedy siedzenie na komputerze staje się niebezpieczne mocno dla wzroku ?

Witam. podczas pracy przy komputerze należy robić przerwy co 3-4 godziny na 20 minut. w przerwie patrzeć daleko np.przez okno na wróbelki.Komputer jako taki nie uszkadza wzroku,natomiast czasem oczy wysychają z powodu wpatrywania się w monitor bez mrugania.informatycy mrugają 2-3 x rzadziej niż trzeba. Zalecam sztuczne łzy bez konserwantów np Systane Ultra lub Hyabak, lub HyalDrop 3x doPLO. Pozdrawiam