Częste mruganie i ból w okolicach skroni

Chciałbym zapytać jak zaradzić częstemu mruganiu i przewlekłemu bólowi w okolicach skroni. Cały czas mam poczucie przesuszonych oczu. Czy może to być przemęczenie narządu wzroku?

Zespół suchego oka u ludzi w Pana wieku jest dość rzadki, myślę ze jest Pan przemęczony. Bóle w skroniach nie są charakterystyczne dla chorób oczu.Przesuszenie łatwo podleczyć- należy kropić jakieś sztuczne łzy najlepiej bez konserwantów np Hyabak, HyalDrop, HyloCOMOD itp,można jeszcze dołożyć na noc żel regenerujcy nabłonek rogówki lub wydzielający wod np Corneregel lub Vidisic. Pozdrawiam