Bolesność okolicy łopatki a spłycona lordoza szyjna

Witam. Od około2 tyg. boli mnie strasznie w okolicy prawej łopatki. Zrobiłam rtg odcinka szyjnego- spłycona lordoza szyjna i podejrzenie niestabilności kręgu C-5. Ból jest czasami okropny. Wizytę mam 11 marca. A czy może to jakiś guz albo rak?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, wynik badania rtg wskazuje na zmiany w kręgosłupie, ktore moga byc przyczyna Pani dolegliwości. Prosze doraźnie stosowac leki przeciwbólowe do czasu wizyty u lekarza. Istotna poprawę moga przynieść rowniez ćwiczenia w odciążeniu, np pływanie. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę udać się do lekarza ortopedy po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.