Znaczny stopień spłycenia fizjologicznej lordozy

Witam Jestem po odbiorze badania rtg. Na opisie badania jest napisane znaczny stopień spłycenia fizjologicznej lordozy odcinka c kręgosłupa na poziomie c2-c5, poza tym obraz rtg kręgosłupa szyjnego bez zmian. Czy taki wynik rtg może być przyczyną silnych bólów szyji promieniujących do barku z drętwieniem? I jakie podjąć dalsze leczenie? pozdrawiam

Witam Serdecznie
Jak najbardziej powyżej opisane przez Panią zmiany mogą być przyczyną powstałych zmian w odcinku szyjnym .Proponuję konsultacje z doktorem Rehabilitantem, który dobierze odpowiednią rehabilitację , która powinna przynieść ulgę w dolegliwościach.