Ostry zespół bólowy z drętwieniem kończyn, spłycenie fizjologiczne lordozy lędźwiowej
Miałem robione badania CR kregosłup L-S opis badania ostry zespół bólowy z drętwieniem kończyn , spłycenie fizjologiczne lordozy lędziwiowej poza tym radiogram lędzwiowego odcinka kręgosłupa w granicach normy i CR kręgosłupa szyjnego 2 projekcje a opis tego badania spłycenie fizjologiczne lordozy szyjnej . Proszę o interpretację

MĘŻCZYZNA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
proponuje udać się do lekarza zlecając ego powyższe badania. po łącznej analizie badania oraz wyników będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.