Spłycenie fizjologicznej lordozy lędźwiowej i uwidoczniony układ kostny odcinka L-S kręgosłupa bez ewidentnych zmian
Byłam dzisiaj na badaniu i w wyniku rtg jest napisane ,,Spłycenie fizjologicznej lordozy lędźwiowej, po za tym uwidoczniony układ kostny odcinka L-S kręgosłupa bez ewidentnych zmian" Proszę o wyjaśnienie bo nic z tego nie rozumiem

KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Konieczne badanie lekarskie oraz łączna interpretacja powyższego badania. Sądzę że mogą to być zmiany zwyrodnieniowe. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.