Co oznacza spłycona fizjologiczna lordoza szyjna?

Chciałbym prosić o interpretacje: Spłycona fizjologiczna lordoza szyjna. Naczyniak prawego wyrostka stawowego dolnego Th1 śr. 6mm. Nadłamania dolnych blaszek granicznych trzonów od C2 do C6. Obniżenie trzonu C6 w przedniej i środkowej części. Dehydratacja krążków m/kręgowych na poziomach od C2/C3 do C5/C6. C3/C4,C4/C5,C5/C6:Nieznaczne centralno prawostronne uwypuklenie krążka m/kręgowego z impresją na worek oponowy. C7/Th1:Nieznaczne kostne i dyskogenne ograniczenie prawego otworu m/kręgowego.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest ocena przez lekarza zlecającego powyzsze badanie gdzie lacznie z objawami wywołanymi w czasie badania bardzie można coś więcej powiedzieć