Bolesność piersi a cysta na jajniku

od kilku dni strasznie bolą mnie sutki zauważyłam też że strasznie spóchły mi jajniki i wybólenie jest strasznie widoczne co chwilke chodze do ubikacji jeżeli chwilke przytrzymam mocz ponieważ nie ma w pobliżu toalety strasznie boli mnie brzuch nie wiem co sie dzieje ponieważ mam tak pierwszy raz. dwa lata temu miałam cyste na jajniku i boj sie sie czy pojawiła się nwa

Aleksander Ropielewski

Objawy sugerują infekcję dróg moczowych i najpewniej koniecnze będzie włączenie antybiotykoterapii. Sugeruję kontakt z lekarzem.