Ból jajnika, podbrzusza i pęcherza

witam mam problem od jakiegoś czasu boli mnie strasznie lewy jajnik podbrzusze oraz pęcherz.. czuje jakby ktos mi wbijał nóż w jajniki oraz nacisk na pecherz bardzo czesto chodze do toalety, kilka razy zdarzyło się ze pojawiły sie brązowe a nawet czarne plamienia po kilka dni z okropnym bólem co mi dolega dziękuje
ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Objawy nie sią jednoznaczne.
Może to być np. infekcja dróg rodnych lub dróg moczowych.
Proszę udac się do ginekologa celem badania przedmiotowego aby można było postawić diagnozę.