Ból jajników po owulacji

Witam, kilka tygodni temu przechodziłam infekcję oraz byłam chora. Od momentu owulacji bolą mnie jajniki, są to takie jakby skurcze oraz występuje obfity śluz. Czy jest to wynik infekcji, czy zapowiedź okresu. Cykle mam regularne, miesiączkę powinnam mieć za 2,3 dni. Dodam, że regularnie współżyję.

Aleksander Ropielewski

W ten sposób mogą objawiać się zarówno zmiany hormonalne zapowiadające miesiączkę, jak i infekcja dróg rodnych i bez przeprowadzenia badania ginekologicznego nie jestem w stanie tego jednoznacznie stwierdzić.