Co oznacza ból jajników i podbrzusza?

Od około półtora tygodnia boli mnie podbrzusze niemalże każdego dnia,nie cały dzień bo o różnych porach, do tego często muszę chodzić do toalety oddać mocz. Pojawiają się także przy tym dość często bóle żołądka i wzdęcia tego bolącego brzucha. Czuję też jakby ten ból podbrzusza to był bardziej ból jajników po obu stronach. Dodam także, że równo tydzień temu skończył mi się okres.

Lek. Tomasz Budlewski

Opis wskazuje na zapalenie dróg moczowych proponuje udac się do lekarza rodzinnego