Parcie na mocz po zabiegu wyłuszczenia torbieli jajnika

Witam. 17 dni temu mialam operacje wyluszczenia torbieli z obu jajnikow. Cięcie nad spaleniem lonowym. Przed operacja bardzo często oddawałam mocz mimo tego,że jestem osoba która naprawdę mało pije. Po operacji był spokój. Ale dziś już coś się zmieniło,mam straszne parcie na mocz,ostatniej nocy wstawalam 4 razy do lazieki budząc się z bólem brzucha bo muszę oddać mocz. Co się dzieje. ? Nic innego mi nie dolega,rana tylko pobolewa i jajniki. Z góry dziękuje za odpowiedzi. Pozdrawiam.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy wydają się wskazywać na infekcję dróg moczowych. W celu potwierdzenia/wykluczenia rozpoznania proszę wykonać analizę moczu. Skierowanie na badanie wystawi Pani lekarz POZ.