Brak czucia potrzeby oddania moczu

Witam. Mam taki problem,że gdy chce mi się siusiu to nie czuje tego,czuje dopiero jak zacznie boleć mnie brzuch,wtedy wiem,że muszę oddać mocz. Dodam,że jestem osoba która bardzo mało pije. Nie rozumiem tego,mało pije a często oddaje mocz. ? Miałam parcie na mocz przed operacja wyluszczenia torbieli z obu jajników,było to 15 dni temu,po operacji był spokój a teraz od ostatniej nocy znów czuje parcie. Nic mnie nie szczypie,więc to chyba nie zapalenie.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane trudności w oddawaniu moczu wymagają dokładniejszej diagnostyki, w tym wykonania badań laboratoryjnych (analiza i posiew moczu) jak i obrazowych (USG). Proszę udać się do lekarza POZ, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz pokieruje dalszym postępowaniem.

Lek. Tomasz Budlewski

Trudno określić przyczynę na podstawie samego opisu. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie terapeutyczno- lecznicze.