Zapytaj lekarza

7 4 0 , 2 2 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dlaczego zaraz po oddaniu moczu już czuję parcie na pęcherz?

Mam problem z układem moczowym. Odczuwam ciągłe parcie na mocz, badanie ogólne moczu i posiew nic nie wykazały, jedynie w badaniu ogólnym wyszedł ślad ciał ketonowych, ale podobno to nieistotne. Zmagam się z tym prawie od roku, nie odczuwam bólu przy oddawaniu moczu. Problem nasilił się na przełomie ostatnich trzech miesięcy, uniemożliwia mi to normalne funkcjonowanie. Dokładnie zaraz po oddaniu moczu już czuje parcie na pęcherz. Nie mam pojecia co robic, dodam że mam 21 lat.
KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania

Konieczna będzie dokładna diagnostyka, dlatego sugeruję wizytę u urologa, który zleci odpowiednie badania i zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy