Stan po wyłuszczeniu torbieli jajnika oraz ból podbrzusza

Witam. Jestem 28 dni po operacji wyluszczenia torbieli z obu jajnikow. Na prawym torbiel 8 cm,na lewem krwista 5cm. Juz 5 dni spozna mi sie miesiaczka,niepokoje sie. A strasznie bola mnie jajniki i podbrzusze. Bole mam takie kujace juz po wyjsciu ze szpitala.

Aleksander Ropielewski

Opóźnianie miesiączki jak najbardziej może występować po takim zabiegu i proszę się nie niepokoić. Natomiast odnośnie nasilonych dolegliwości bólowych budzi to niepokój i sugeruję kontakt z lekarzem, ponieważ może to świadczyć o komplikacjach lub nieodpowiednim zabezpieczeniu przeciwbólowym.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania nie można nic powiedzieć. Proszę udać się do swojego lekarza. Po badaniu będzie można określić konieczność dalszego postępowania.