Na co mogą wskazywać takie objawy w okolicach podbrzusza?

Zauważyłam, że przestałam odczuwać "standardowe uczucie", kiedy muszę oddać mocz. Zamiast tego, kiedy mam pełny pęcherz, odczuwam kłujący ból brzucha. Co jakiś czas czuję też pojedyncze ukłucia zlokalizowane po lewej stronie podbrzusza. Powyższe objawy mam od ponad tygodnia. Na co mogą one wskazywać?
KOBIETA, 23 LAT 2 miesiące temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Objawy mogą wskazywać na infekcję dróg moczowych- proszę zrobić badanie ogólne moczu i zgłosić się do lekarza rodzinnego.

Specjalista chorób wewnętrznych i diabetolog. Pracuje w Centrum Badań Klinicznych PI-House w Gdańsku i Spółdzielni Lekarskiej w Gdyni.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty