Bolesność piersi przy dotyku

Witam. Od jakiś 2 tygodni boli mnie prawa piers z boku, nie jest to jakiś straszny ból, lekko odczuwalny tylko przy dotykaniu, jestem w trakcie miesiączki. Przed miesiączką moje piersi były nabrzmiałe i bolące ale ta prawa jakoś bardziej z boku bolała i teraz też czuję ze dalej lekko czuje jak dotykam ze boli. Co to moze byc?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. proponuję udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.