Bolesność płata czołowego a przebywanie w towarzystwie palaczy

witam, mam ból głowy w płatach człowych gdy maksymalnie patrze w boki lub do góry. Czy to moze byc zwiazane z tym ze przes kilka dni przebywałam w towarzystwie osób placych przez kilkadziesiat godzin dziennie?

Aleksander Ropielewski

Nie można tego wykluczyć, chociaż dużo bardziej prawdopodobne jest to, że ból związany jest z patologią oczodołu. Sugeruję kontakt z okulistą.