Bolesność pleców i biodra po upadku

Witam, dwa tygodnie temu upadałam na krzyż, bolały mnie plecy jak po upadku, wydawało się że wszystko wraca do normy. Jednakże od tygodnia ból się nasilił, promieniuje do prawej nogi(biodra) dodatkowo boli przy siadaniu najbardziej przy wstawaniu. Jednakże problemem jest nawet lekkie pochylenie do przodu. Bardzo proszę o radę co z tym zrobić, nie chcę iść bez potrzeby do lekarza.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza. Bez badania nie można nic powiedzieć. Po badaniu będzie można ustalić najbardziej odpowiednie postępowanie.