Dolegliwości bólowe biodra i pleców wskutek upadku

Witam W czwartek wracając z pracy posliznęłam się na shodach i całą siłą uderzyłam w plecy.Mam silny ból w okolicach biodra,przy wstawaniu i siadaniu nawet bardzo silny co to może być?

Witam,
w wyniku tak silnego urazu mogło dojść do pęknięcia struktur kostnych, naderwania mięśni, więzadeł itp.
Może pomocna byłaby wizyta na SOR celem wykonania przynajmniej prześwietlenia RTG miejsc objętych urazem lub też USG stawu biodrowego.
Silny ból tego miejsca wiąże się zapewne z urazem, którego Pani doznała.
Proszę stosować miejscowo żele przeciwbólowe/przeciwzapalne i przeciwobrzękowe i udać się do lekarza.
Pozdrawiam