Bolesność pleców i okolicy biodra

Witam Serdecznie Znajomy skarży się na ogromny ból pleców w okolicy prawego biodra. Przez ostatni rok chodził od lekarza do lekarza miał też rezonans , wszelkie badania , które nic nie wykazały . Chodził również na rehabilitacje fizjoterapię i na laserowe zabiegi , ale i to mu nie pomogło . Ból , aż go paraliżuje . Kiedy ma atak nie może się ruszyć. Ból lekko ustępuje gry nakleja plaster lub robi sobie gorącą kąpiel. BARDZO PROSZĘ O POMOC. JAKIEKOLWIEK WSKAZÓWKI.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli zostały wykluczone przyczyny ortopedyczne, ciężko jest coś powiedzieć bez badania pacjenta. Bez badania lekarskiego można jedynie strzelać. Przyczyn bólu może być wiele, np może to być kamica moczowa, rwa kulszowa. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.