Bolesność po plastyce przepukliny

Jestem trzecia dobę po plastyce przepukliny w bliznie po laparoktomi z wszyciem siatki . Boli mnie cięcie na zewnątrz ale też w środku w brzuchu ..czy to normalne??ile tak będzie bolalo??kiedy udać ze juz do lekarza??mam taki jakby napuchniety brzuch bo blizna na brzuchu czy to sklesnie??zrobi się płaski brzuch??a co zsiatka jak schudne??wszystko to przez wypadek samochodowy czy przepukline moznapodpiac to tego jako np powiklanie??ten bol ..cierpienie??

Mam za malo danych nt.uszkodzen pourazowych,zakresu i efektu operacji - nie mogę wiec powiedziedziezieć nic konkretnego!!! PROSZĘ ZADAĆ WSZYSTKIE TE PYTANIA OPERATOROM!!! zż