Przebieg i znieczulenie przy zabiegu na przepuklinę brzuszną

Witam Zabieg Przepuklina brzuszna w bliznie pooperacyjnej. Plastyka Brzucha ??Chciałbym zapytać czy ten zabieg będzie długi i znieczulenie ogólne dożylne jak przebiega w sensie o czas trwania. Przepuklina jest mała widoczna przy napięciu mięśni. Najbardziej o tym rodzaju znieczulenia chciałbym wiedzieć przy takich operacjach gdzie nie ma możliwości wyboru regionalnego znieczulenia to wszystko stes Dziękuje... Życzę dużo Zdrowia

Długość zabiegu zależy od chirurga (jego umiejętności i doświadczenia). Znieczulenie zawsze trwa tak długo jak sam zabieg lub jeszcze dłużej, w zależności od lokalnych warunków (sala budzeń). Nie podał Pan gdzie jest ta blizna więc nie wypowiem się czy można wykonać znieczulenie regionalne.