Bolesność po zabiegu przepukliny pachwinowej a możliwe przyczyny
Dobry wieczór, rok temu przeszedłem operację przepukliny pachwinowej lewej. Niestety cały czas odczuwam uporczywy ból tej okolicy. Ból staje się momentami nie do zniesienia, szczególnie podczas np. w pozycji stojącej czy dłuższego chodzenia. Lekarz chirurg klika dni temu niczego niepokojącego nie stwierdził. Jutro mam zaplanowane badanie usg tej okolicy. Co może być powodem takiego uciążliwego bólu, czy w jakiś specjalny sposób trzeba się do takiego badania przygotować? Dziękuję za odpowiedź P.M

MĘŻCZYZNA, 51 LAT ponad rok temu
Przyczyny ostrego niedokrwienia kończyny dolnej
Ostre niedokrwienie kończyny dolnej to poważna choroba żylna. Jakie czynniki wpływają na rozwój tego schorzenia? Na ten temat wypowiada się specjalista - Adam Lewszuk, chirurg.
Dr n. med. Wojciech Kawiorski
Szanowny Panie - nie napisał Pan, jaką metodą był Pan operowany - to bardzo ważne w decyzji, dlaczego tak sie dzieje. W przypadku badania USG tkanki podskórnej (w tym wypadku okolicy operowanej) nie jest konieczne szczególne przygotowanie pozatym aby był Pan na czczo.
Pozdrawiam serdecznie.
Jeżeli Pan chce, abym przeanalizował dane wynikające z pani badań i historii choroby, proszę o kontakt.
w.kawiorski@wp.pl