Bolesność pod żebrami w 6 tygodniu ciąży

Od kilku miesięcy cierpię na bóle po lewej i prawej stronie pod żebrami, do tego wzdęcia i odbijanie. Lekarz przepisał mi pantopraz i dolegliwości znacznie się zmniejszyły. Teraz jestem w ciąży (6 tydz.), z powodu plamień biorę (3xdziennie) duphaston i no-spa. Po odstawieniu pantoprazu znowu cierpię z powodu bólu. Czy mogę zażyć jakiś lek, który zmniejszy dolegliwości i nie zaszkodzi dziecku?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do ginekologa, celem odpowiedniego postępowania. Co do stosowania leków można udać się do lekarza gastroenterologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.