Bolesność podbrzusza w 17-tygodniu ciąży

Jestem w 17 tyg ciazy od kilku dni boli mnie podbrzusze jak na okres czy to nirmalne? Czytalam ze to rozciaga sie macica

Bardzo mozliwe ze objawy nie sa powodem do niepokoju, macica moze sie rozciagac na wiezadlach i stad odczuwanie bolu podbrzusza. Jednaj dla pewnosci proponkwalabym Pani wizyte kontrolna z ocena szyjki macicy u ginekologa.