Bolesność ramienia, łopatki a przeszczep wątroby

Witam .od miesiąca boli mnie prawa strona ciała. ból zaczyna sie od łpoatki .przechodzi przez ramię ,mięsień ręki a kończy się ostrym przenikliwym bólem w łokciu. Również do dłoni przechodzi mrowienie aż do palców .Byłem 2 razy u chirurga ortopedy i za drugim razem powiedział że przyczyną jest 3 kręg szyjny. Przepisał mi czopki przeciwbólowe ponieważ doustnie boję się brać.jestem po przeszczepie watroby.Biore już lek ten 3 tydzień a jak boli tak boli. Co może być jeszcze przyczyną tego stanu?

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest badanie lekarskie. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego. Być może konieczne jest rozszerzenie badań np. rezonans magnetyczny. Być może konieczna będzie wizyta u neurochirurga.