Bolesność skroni, dreszcze a zaburzenia widzenia

od uderzenia minęło 6 dni czyli 144 godziny mam uporczywy ból skroni i dreszcze w 2 grudnia nałam nowy objaw za zabolało mnie z tyłu głowy mała mgiełki przez oczami proszę nagłą odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest wykonanie badania lekarskiego. Proszę udać się do lekarza.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest wykonanie badania lekarskiego. Proszę udać się do lekarza. Na podstawie powyższego objawu nie można stwierdzić o konieczności wykonywania dalszych badań.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest wykonanie badania lekarskiego. Proszę udać się do lekarza. Na podstawie powyższego objawu nie można stwierdzić o konieczności wykonywania dalszych badań.