Zaburzenia wzroku i bolesność serca a możliwe dolegliwości

Witam. Ze względu na ograniczenie znaków wymienie tylko moje obiawy (nie wiem czego) w postaci punktów. A więc dolega mi: -czeste całkowicie zamazany wzrok -bóle serca (czasem kujacy), którym towarzyszy mocne jego bicie (wyczuwam je bez dotykania) -"zanikanie" lub "pojawianie" się przedmiotów w obrębie mojego polu widzenie -ucisk w okolicach skroni -ciemniejszy kolor teczowek -ból głowy i klatki piersiowej Mam to od około września. Te bóle i zaburzenia wzroku najgorsze są w czasie sportu.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można stwierdzić konieczność dalszych badań. Tak samo czy będzie bardziej odpowiedni neurolog czy okulista.

Aleksander Ropielewski

Przykro mi ale nie sposób odpowiedzieć na Pani pytanie odnośnie potencjalnej przyczyny opisanych dolegliwości, bez możliwości przeprowadzenia badania oraz zebrania wywiadu lekarskiego. Sugeruję wizytę u lekarza.