Bolesność stawów i ich sztywność

Od 4 lat pobolewają mnie stawy. Jak wstaję są sztywne. Szczególnie dół kręgosłupa i ramiona. Lekarz p.k. zlecał rehabilitację. 2 tyg. temu zaczęło mocno boleć kolano, szczególnie w nocy i przy zginaniu z obciążeniem (schody, kucanie). Usg wykazało zwyrodnienie stawu. Wczoraj bolały wszystkie stawy jednocześnie, jak przy grypie, dostałam temp. 38 i cały czas spałam. Nad ranem spadła do 35,2 i zaczął bardzo boleć dolny pas kręgosłupa.Ciśnienie 120/51, potem 87/68. Mam dyskopatię k. szyjnych.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza reumatologa, po wstępnym badaniu będzie można zaplanować odpowiednią diagnostykę.