Bolesność stawów, zatkany nos a wyniki wymazów

Witam. Mam pytanie, chciałabym opisac swoje problemy ze zdrowiem, może ktoś mi pomoże, odpowie chociaż na jakie badania pójść... Co półtora miesiąca choruję na bóle stawów, zapchany nos, lekki problem z oddawaniem moczu, momentami problem z oddychaniem przez wydzielinę, codzienną chrypę od pół roku, podwyższoną temperaturę. Zwalczyłam Candidę i Proteus Mirabilis a teraz poszłam na wymaz na chlamydię, ogólnie mam złe samopoczucie, codziennie, sił aby ustać czasami. Mam też lordozę ale ćwiczę..

Piotr Pilarski

Na początek sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego. Bez zbadania nie jestem w stanie rozstrzygnąć co jest przyczyną Pani dolegliwości.

Pozdrawiam