Bolesność stóp a powstawanie haluksów

Bardzo proszę o poradę - od jakiegos czasu bolą mnie obie stopy z paluchami włacznie.Ból odczuwam podczas chodzenia na boso. Mam wrazenie, że tworzą mi się haluksy, czy to możliwe? pozdrawiam Wojciech

Mało danych, wiele możliwości.
Można spróbować indywidualnych wkładek ortopedycznych do obuwia na podstawie pedobarografii.
w celu diagnostyki i leczenia konieczna konsultacja ortopedyczna ze zdjęciami rtg stóp w obciążeniu (na stojaco)